Hakkımızda

2013 yılında ticari anlayıştan daha ziyade manevi hazzı daha tatmin edici olan ve muhafazakâr yaşam biçimini hayatının tüm alanlarında uygulayan güzel insanların dualarını almak düşüncesiyle projenin istişarelerine başladık. 2 yıl boyunca helal tatil, helal tatilde olması gereken asgari standartlar, sektördeki aktörler, sektörün eksiklikleri, ihtiyaç duyulan ve hala yeri doldurulamamış boşluklar konularında pazar araştırmalarının ardından hayırlısıyla hayata geçirmiş bulunuyoruz.
Turizm, otelcilik ve teknoloji bu projenin hayata getirilmesi için en çok ihtiyaç duyulan tecrübelerdi. Tecrübelerini yurt içi ve yurt dışından almış oldukları ödüllerle tescil ettiren vizyon sahibi bu iş adamları, 30 yıllık turizm, otelcilik ve teknoloji tecrübelerini birleştirerek HALALBEDS markasını ortaya çıkarmıştır.

Bu kulvarda önemli bir mihenk taşı olma yolunda önce Allah’ın izniyle ve daha sonra siz değerli misafirlerimizin sayesinde hayırlısıyla ilerleyeceğiz İNŞAALLAH.
Bir Türkiye markası olarak dünya helal turizm pazarında önemli bir yer elde etmek hedefiyle çıktığımız bu yolda siz değerli misafirlerimize sunacağımız helal tatil imkânları ;

  • Helal Tatil Köyleri - Deniz kenarı yada sahile yakın Helal Tatil köyleri ve Oteller.
  • Helal Tatil Villaları - Gözlerden uzak Helal Tatil için tasarlanmış bahçesi, havuzu ve tüm nitelikleri ile size özel helal villalar.
  • Helal Termal Oteller - Sağlığınız için size ve aileniz için Helal Termal Oteller.
  • Helal Şehir Otelleri - İş Gezilerinizde kullanabileceğiniz Helal Şehir Otelleri.
  • Helal Tarih & Kültür Turları - Helal Tarih & Kültür Turları üzerine çalışmalarımız devam etmektedir.
- - -
loading
Yükleniyor...